YILDIZ HAREKETİ

84 milyon nüfusu,99 yıllık Demokrasi ve Cumhuriyet deneyimi ile  ülkemizin  daha iyi yönetilebileceğini ve potansiyelinin bize yansıyan görüntüsünden çok daha yüksek olduğuna inanıyoruz.

Halkımızın demokrasiyi hayatın her alanında daha çok sahiplenip uygulamasının gelişim sürecimizde önemli bir katkı sağlayacağına inanıyoruz.

Bu yaklaşımla, vatandaşlarımızın kamusal alanda daha fazla yer almasını destekliyor ve sivil toplumun daha çok öne çıkmasını sağlayan projeler üretiyor, bu projeleri halkımızın desteği ile hayata geçiriyoruz.

Yıldız Hareketi, erdemli vatandaşları ortak değerler etrafında bir araya getirmeyi ve topluluğun yüksek sinerjisini ortaya çıkararak ,ülkemiz için fayda oluşturmayı amaç edinmiştir.

Tüm vatandaşlarımızı, misyon bildirgemizde yer alan 6 ilkeyi  (Adâlet,Liyâkat, Şeffaflık,Demokrasi, Toplumsal eşitlik, Güçler ayrılığı)

ülkemizde en üst seviyede, kesintisiz ve sürdürülebilir olarak var etmek üzere birlikte çalışmaya davet ediyoruz.

Yayın tarihi:05.04.2022 20:36
V.1.01

YILDIZ KADROLARIN YAŞ DAĞILIMI

18-35 Yaş arası - Genç Yıldızlar
35-45 Yaş arası Profesyonel Yıldızlar
45-55 Yaş arası - Mentörler
55 ve Üzeri - Danışmanlar

YILDIZ HAREKETİ KURUCUSU - ŞENOL GÖKNER

Gerçek ve faydalı konuları ülkemizin gündemine taşımak, ortak değerleri ve faydaları ön plana çıkarmak , hep birlikte kazanacağımız günleri bir an önce başlatmak istiyoruz.

Şenol GÖKNER

Mimar/ İş İnsanı / Yıldız Hareketi Kurucusu
0
Genç Yıldız
0
Profesyonel Yıldız
0
Mentör